Tipy na dárky: trička, hrnky i další předměty s vlastním potiskem

Trika s vlastním vtipným potiskem
T-shock

Však to znáte: někdo z vašich blízkých bude mít brzy narozeniny či svátek a vy absolutně netušíte, co mu máte pořídit. Jak a kde sehnat originální dárek, který obdarovaného potěší či pobaví? Zkuste mu koupit nějaký stylový předmět s vlastním potiskem! Tenhle typ dárku prostě nemůže zklamat.

Dejte si tu práci a buďte originální

Je pravdou, že do trička či jiného předmětu s vlastním potiskem musíte vložit trochu své vlastní invence. Výsledek však bude rozhodně stát za to. Udělejte si tak na vymýšlení dárku čas a uvidíte, že na něco přijdete.

Výsledný dárek pak bude mít punc originality. Bude to dárek, který prostě nikdo jiný nedostal a nedostane.

Trička i další věci s vlastním potiskem

T-shock

Ptáte se, kde se dá takové tričko s vlastním potiskem pořídit? Třeba v sympatickém e-shopu t-shock.eu. Tento internetový obchod nabízí širokou škálu předmětů (triček, hrnečků, tašek, mikin…) s originálními potisky, ale i online nástroj, kterým si můžete potisk na triko či jinou věc navrhnout úplně sami.

Na výběr máte trika i další oblečení mnoha různých střihů a stylů – stačí si vybrat a pak na volné místo vložit vlastní fotku, nápis či symbol. Fantazii se tady rozhodně meze nekladou.

tvorba návrhu trika s potiskem
Návrh potisku mikiny

Vlastní potisk můžete přidat nejen na trička či mikiny, ale i na hrnky, polštáře, fotoplátna či plyšáky. Vytvořit si tu navíc můžete i svoje osobní odznáčky (placky). Možností je zkrátka celá řada. Stačí se jen vžít do role designéra, vše na pár kliknutí navrhnout a pak se jen těšit na to, jak se bude dárek vašemu kamarádovi či příbuznému líbit.

Tak se do toho pusťte!

T-shock